| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

Salut,TPU,am server privat de metin2 dar nu stiu cum sa fac atunci cand un player nou intra pe server sa primeasca iteme de lv 1 +9 respectiv caracterului sau de ex:daca e sura sa primeasca iteme +9 de lv1 de sura cine stie sa ma ajute pls, dau fundita.

2 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 explică:

Adica sa imi spuna cum sa fac cand intra cineva nou pe server sa primeasca automat itemele +9

| raduqu a răspuns:

Si care este intrebarea ca nu pricep? e normal toti primesc iteme +9 si?