| zurghii a întrebat:

am setat din greseala rezolutia la monitor prea mare si cand pornesc PC-ul, la intrarea in windows ecranul se face negru si-mi da eroarea " out of range ", si pot intra doar cu safe mode in windows, dar, cum pot face sa setez sa fie aceeasi rezolutie ca in safe mode la startup normal? Daca intru in windows fara safe mode imi da aceeasi eroare.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Intra in Safe Mode ( apesi pe F8 de mai multe ori imediat ce pornesti PC-ul )

| Stefancalin1997 a răspuns:

Cand se aprinde windows-ul apesi F8 ( de mai multe ori) si dai run at 640x bla bla e ceva pe acolo cu rezolutia si o sa-ti mearga, bafta.