| nicusor55 a întrebat:

am si eu 2 intrebari!

1. Ce parere aveti de un Laptop Packard Bell EasyNote TR87 (MS2266)?

2. La laptopul asta Packard, placa este incorporata sau se poate schimba, ce stiti?

Am mare nevoie, va rog mult sa raspundeti sincer!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E cam "slabut", dar decat nimic e bun. Nu merge schimbata, e placa video integrata. Daca vrei sa-ti achizitionezi un laptop bun, ia din lista asta:
http://bit.ly/1icHeBk
Poti alege orice altceva, dar astea sunt cele mai "bune si ieftine".

| nicusor55 explică (pentru CM7YRE):

Se poate schimba frate, cine ti-a zis minciuna asta? il demonteaza laptopul de tot si scoate placa video si pune alta...

| CM7YRE a răspuns (pentru nicusor55):

La ce "intrebi" daca deja "stii"? ce zici e o prostie, pentru ca nu poti schimba ceva integrat cu ceva dedicat. Teoretic poti sa-i adaugi, nu sa scoti ceva si sa pui altceva, sunt 2 lucruri diferite care par la fel. Operatia e de inlocuire cu una la fel:
http://www.youtube.com/watch?v=TD6WDt-goiU
plus nu e sigur ca merge. Padio! Ca nu te-ntelegi cu...