| anonim_4396 a întrebat:

am si eu 2 intrebari, daca cumpar Gta 5 de pe G2A, stiti daca e si online? Si am primit un joc cadou cumparand ceva de pe g2a jocul se numeste planer conquest 2, stiti ce as putea sa fac cu el ca mie nu imi trebuie si nu l-am activat inca, si nici pe gratis nu l-as da....Mersi.

2 răspunsuri:
| Rebeca_Reby_1998 a răspuns:

Poti vinde jocul pe olx.Iar in legatura cu gta-ul, pai depinde de platforma ta, daca esti pe pc iti trebuie doar jocul in sine si te poti juca online, iar daca esti pe ps4 iti trebuie ps plus, la fel si pentru xbox.

| Paul_Samuel_1999 a răspuns (pentru Rebeca_Reby_1998):

Da sunt pe pc, și mersi mult.