| luci14luci a întrebat:

am si eu nevoie de niste nume de jocuri,nu conteaza cerintele,si nu vreau "shottere", am jucat de curand :AC3, Gothic4,Dmc(Devil may cry),Darksiders 1, 2....Am terminat toata seria assassin's creed(AC),seria Gothic,seria Prototype, vreau cat mai multe jocuri care sa semene cu acestea! multumesc! funda la cel care pune cele mai multe jocuri

3 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Salut ti-as recomanda urmatoarele jocuri cu o grafica misto:
-Burnout paradise the ultimate box
-Deep Black (e shoter dar sper ca iti place)
-Left4dead
-left4dead 2
-Garshasp TMS
-Kingdoms of Amalur Reckoning (asta e tare rau)
-Sniper Ghost Warrior
-Gta 4
SPER SA ITI PLACA :X

| Incepator01 a răspuns:

Tu mai iesi din casa?

| luci14luci explică (pentru Incepator01):

Da ies din casa, dar seara nu am ce sa fac, mersi pentru intrebare, jocurile alea le-am terminat pe parcursul a ani intregi