| RuneR92 a întrebat:

Am si eu nevoie de o tastatura, un mouse, casti cu microfon in jur de 150 lei, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| WinkBlue a răspuns:

Salut, de cat sa le iei separat poti sa le iei direct intr-un kit.
Kit-ul are tastatura, mouse, mousepad, casti cu microfon la pretul de 227 lei nu cred ca e ceva daca mai strangi putin. ( acum la reducere doar la 169 lei).
Eu am kit-ul de asta il recomand, il folosesc de ceva timp si sunt foarte multumit il recomand cu placere. Bafta!

2 răspunsuri:
| WinkBlue a răspuns:

Am uitat sa las link-ul, imi cer scuze: http://www.emag.ro/......DVDGK2BBM/

| RuneR92 explică (pentru WinkBlue):

Am dat comanda, o sa vina in cateva zile lucratoare. Multumesc, WinkBlue.