| Janelu a întrebat:

Am si eu o intrebare acum de o ora doua mi-am descarcat Counter Strike Source Si cand vreau sa ma joc pe alt sv de CSS de ex: caut pe net sv de css romanesti si gasesc si cand dau connect cs.suceava.rdsnet.ro de ex. imi da failed 4 riters De ce Imi puteti spune cum pot rezolva problema sau un stie cu progamele necesare de descarcat pentru a face sa mearga sau cine site chiar un video cu link de descarcare Ca pe youtube am cautat dar nu am gasit numa ceva cu masterserver Dar nici aceeia nu merge Va rog Frumos ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Georay a răspuns:

Este din cauza faptului ca tu detii o varianta piratata CSS-ului, si server-ele la care incerci sa te conectezi sunt pe steam.Cauta si tu cracked servers, dar vezi ca unele nu merg si nici nu sunt multe.happy

| Chiper_Vlad_1989 a răspuns:

Css merge online doar dacal cumperi straight face