| hibridboy a întrebat:

am si eu o intrebare. am un cont de lv 23 pe metin2ro si sunt pe serverul apollo CH1.La misiunea de start 23 am ales sa omor Amazoana Comandant Lasa
am mers pe acolo unde se spawneaza dar nu le-am gasit.
Nu stiti de ce nu le gasesc sau daca sunt in alta parte a hartii?
mie imi zica ca le gasesc in tinutul joan langa portal si oleaca mai la stanga de portal la o stanca apropo sunt in tinutul galben.
dau funda raspunsului cel mai bun.

1 răspuns:
| YulyaFlorentina a răspuns:

Hey.
Amazoanele se gasesc si in map1 galbeni in partea de sus a hartii.
Sper ca te-am ajutat putin.