| Coblex a întrebat:

am si eu o intrebare. As vrea sa ma apuc de CS:GO dar nu am un pc foarte bun si nu prea am idee daca merge sa joc pe el. Deci am memorie ram 4gb placa video "Intel(R) HD Graphics" (integrata) cu memorie totala de 1696 MB, procesor "Intel(R) Pentium(R) CPU G645T 2,50 GHz (2CPUs). Cine se pricepe va rog frumos sa-mi spuneti daca pot juca cu el, si daca da in ce mod pe Cs(adica low, very low etc) si sa-mi spuneti daca pot juca fara sa am lag. MULTUMESC. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheCriterion a răspuns:

Merge dar nu 60Fps + pe undeva la 50 asta fara progame deschise sau google doar steam si cs go

2 răspunsuri:
| TheCriterion a răspuns:

Pe undeva la Low-Very Low cu 50-60 fps, totusi nu garantez nimic.

| Coblex explică (pentru TheCriterion):

Totusi merge sa joc, nu? adica, chiar daca joc la very low merge.Nu e ca si cum nu pot juca deloc. La asta te referi?

| TheCriterion a răspuns (pentru Coblex):

Merge dar nu 60Fps + pe undeva la 50 asta fara progame deschise sau google doar steam si cs go