| music1is2life a întrebat:

am si eu o intrebare: ce jocuri mai jucati? sincer m-am saturat doar de metin2 s4 league 4story starcraft wow minecraft dekaron etc spuneti-mi si mie cateva jocuri. FUNDA pentru cel ma tare joc

Răspuns Câştigător
| andrymyrytz a răspuns:

Gta 4, mafia2, prison breack, nfs hot pursuit 2010, nfs world,nfs carbon,nfs most wanted, nfs undercover, nfs underground 1 si 2, crysys 2, gta san andreas, nfs shift 1 si 2, driver san francisco, hard truck simulator german, superstar v8 racing, bmw m3 chalenge,lfs, roller coaster tycoon 3, sims 2 si 3, gta4 episode from libery city, crash time 2, 3, 4,pes 2010 si 2011, fifa 2010 si 2011 etc.IMI DAI FUNDA?

1 răspuns:
| sanford2091 a răspuns:

Max payne 1 sau 2 nfs most wanted deer hunter 2005 funda?:03