| M2mNks a întrebat:

am si eu o intrebare, de ce am lag in Pubg M emulator Tencent am 20 - 25 de fps cu acceasta configuratie?
Amd a6-6400k
4gb ram
Gtx 750 ti

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Optimizeaza/curata/reinstaleaza sistemul de operare, verifica temperaturile, fiecare componenta, vezi sa ai toate runtime-urile/driverele instalate, incearca diverse versiuni de drivere, gandeste-te la ideea de overclock, chiar la upgrade macar rami dual channel/ssd, pe-un buget micut.

| M2mNks explică (pentru CM7YRE):

Am rezolvat acum am 45-50

3 răspunsuri:
| doctorwho a răspuns:

Eu tot pe gtx750ti stau, insa am 40+ fps,
cred ca porblema ii in procesor, insa mai bine joaca pe telefon, caci emulatorul lasa de dorit, +hackeri

| raduu13 a răspuns:

Încearcă să dai totul pe low sau să schimbi procesorul.