| Bulibasha a întrebat:

am si eu o intrebare la jocul World of Warcraft Cataclysm,am cumparat recent, cataclysm-ul si m-am cam saturat sa platesc lunar cate 10 euro sa am o luna gratis si as vrea sa stiu daca pot juca jocul original, dar fara sa mai platesc lunar bani...dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| TheCostumeCat a răspuns:

Nu exista asa ceva, pe server official trebuie sa platesti, daca nu-ti comvine intrii pe server privat

| Bulibasha explică (pentru TheCostumeCat):

Pai si cum as putea sa intru pe un server privat?

| TheCostumeCat a răspuns (pentru Bulibasha):

Freakz pur si simplu il descraci, dar nu e decat un 0% WOW

| Bulibasha explică (pentru TheCostumeCat):

Mersi o sa incerc, ai funda si mersiwinking

| Cipri99 a răspuns (pentru Bulibasha):

Salut freakz nu mai este asa de populat d ela un timp daca vrei sa incerci multen wow este foarte populat inca mai are servere de Wrath of the Lich King si Catalcysm este foarte populat cate o data trebuie sa stai in queue pentru ca sunt servere full.