| Yagami a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un metin pvp : Ce bonusuri sa imi pun ca sa am damage mare la pvp?

Răspuns Câştigător
| Adryan1302 a răspuns:

Depinde ce caracter esti. Warr trebuie strengh si critica sau daca esti ninja dex si critica, sura inteligenta si strengh.si shaman inteligenta si critica

1 răspuns:
| Yagami explică:

Sunt ninja si am pietre in cutitele neinsufletite si in posedata. Si totusi am pus si semiom la bonusuri si aparare sabie/pumnal si tot nu prea dau damage.