| Dragos12345890 a întrebat:

am si eu o intrebare legate de Counter-Strike, eu am Counter-Strike 1.6 eXtream asi cand vreau sa ma conectez pe un server cu mapa cs_assault_5053 imi tot apare:

You have been disconnected from the server.
Reason: Bad file Server is enfroncing file consistency for models player/guerilla/guerilla.mdl

Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Solutia ar fi se stergi acel model si sa lasi sa descarce de la server. dar recomand sa-ti instalezi o versiune de cs nemodificata.

1 răspuns:
| LucianTheBest a răspuns:

Salut, numai pe aces server ai aceasta eroare? Sunt 2 posibilitati

1.Ai primit exterminate(strica unele modeluri din cs)
2.Server are setat ca numai pe modelele originale sa te poti juca, daca ai cs cu modelele modificate nu merge