| bebe1000 a întrebat:

am si eu o intrebare :Mi-a fost furat contul de metin2ro aseara cu tot cu email. Mai am vreo sansa sa il recuperez? eu nu mai pot intra pe emailul anterior contului deloc. Exista vreo cale?

3 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Bebe mai este o cale dar este cam grea... Daca mai sti intrebarile de le E-mail dai la am uitat parola scrii intrebarile si apoi scrii noua parola dar daca merge schimbi si intrebari ca as nu mai iti sparga contul.

| bebe1000 explică (pentru cosminc):

Cosmin mi-a schimbat emailu adica acum nu mai e pe emailul furat e deja pe alt email din pacate nu cred ca mai am vreo sansa aia de la support le-am scris de ieri nu se obosesc sa imi raspunda ma pis pe ei

| cosminc a răspuns:

Aaaaaaa nu mai ai nici o sansa...