| RoRares a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Mi-am instalat "Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3" pe pc si cand dau la "controller settings" si imi setez pe keyboard toate butoanele dau OK si nu mi se salveaza nimic! Intru in joc si nu-mi merge nici un buton!

Raspunde-ti repedeeee ba rog!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iti merge jocul dar nu stii ca butoanele in Chineza este de la stanga spre dreapta?
Adica in loc de butoanele (w,s,a,d,Enter).
Sunt butoanele astea (J,I,K,L,O, Space).
Aicea in functie de joc daca este in EN, FR, CH, etc.

| RoRares explică (pentru Mihail2020):

Eu folosesc EN si totusi nu mi se salveaza! Si acolo sa folosesc butoanele de la stanga spre dreapta?

| Mihail2020 a răspuns (pentru RoRares):

In unele tari butoanele sunt de la dreapta spre stanga la fel si cand scriu.
ExsadChina), scriu de la dreapta spre stanga.
Iar alte tari scriu de la stanga la dreapta.

| RoRares explică (pentru Mihail2020):

Am incercat si asa cum ai zis tu cu butoanele dar tot nu-mi merge! crying

6 răspunsuri:
| maryus15 a răspuns:

Cum l ai instalat? Ca mie imi da o eroare...

| gGrigore a răspuns:

Sal. Mi l-am instlat si eu pe laptop si cind setez keyboard mi se salveaza (dau ok). Jocul e super.La mine e de pe un site in rusa.

| modanandrei a răspuns:

La fel imi face si mie ( am laptop )