| PuTTy a întrebat:

am si eu o intrebare pentru jucatori de metin asi dori si eu un cont de metin2 energi de level 250 sa fie gol fara item pe el cine ma poate ajuta va rog am mare nevoie eu am mare lag pe hartile de 160 si nu mai pot creste va rog fara jigniri la raspuns multumesc anticipat Dau Funda si Respect :*

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Metin energi este un metin care merge foarte rar si cand ai pofta sa joci este stricat de aceea te indemn sa intri pe metin 2 lunaris sau pe metin 2 mondial sau pe metin 2 timi unul din astea iti va placea mai mult ca energi.