| pittbull123 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi:
-Cand intru in spiderman the movie game 2002 imi apare you must have a tnl capable 3d card to play this game!
-Dece imi zice asa? Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Adica nu iti este activat directx sau opengl uitate la drivere saual placa video daca este compatibila cu cerintele joculuiwinking

| pittbull123 explică (pentru Skynettt):

Da l-am facut sindgur sa miarga ca mi-am tras un program 3d analyzer si l-am facut si mama jucat

| pittbull123 explică:

Da acum am aflat singur cum sa intru cu 3d analyzer un program si m-am jucat