| Tuca10 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Recent am cumparat un mouse de la razer ( inainte am avut unul de la marvo care cand închideam unitatea se stingeau luminile) la asta nou am oprit unitatea si tot aprins este. Este normal? Pe langa asta unitatea noua are leduri. Cand o opresc se opresc toate lefurile mai puțin 3 ( sunt înconjurul mufelor unde se baga castile) este normal? Dau si FUNDA.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Cred ca asa e nromal, si la mine e la fel cu mouse-ul, ramane aprins, doar daca sting unitatea din spate, de la buton, sau scot din priza, atunci se stinge tot.