| Power_Sebi_1988 a întrebat:

Sa zicem ca am world of warcraft (WOW) battlechest 5 care include:WOW burning the crusade; warth of the lich king; cataclysm dar daca il cumpar o sa am abonament si vreau un raspuns cu da sau nu K?
PLS HELP FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Primesti o luna de joc gratis si dupa aceea daca vrei sa continui platesti un abonament lunar. Nu e obligatoriu daca nu doresti sa mai joci.

| Power_Sebi_1988 explică (pentru Wr3nch):

Mersi frate acu stiu sa nul mai cumpar acuma joc wow de pa freakz

1 răspuns: