| KeNNy07 a întrebat:

Am si eu o intrebare si aceasta este urmatoarea :
Vreau sa fac un video la Counter-Strike 1.6 (ca un fel de demo ) dar la care il pot viziona (si direct de pe calcucator adica sa fie format AVI, 3gp,MP4,,,), edita, uploada pe YouTube... Daca stiti MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| DruszYurn a răspuns:

Incearca sa il filmezi cu Bandicam sau Fraps.

2 răspunsuri:
| NighTy a răspuns:

Intri pe cs, scrii in consola record 1 (sau in loc de 1 pui ce nume vrei tu), dupa care cand termini de filmat scrii in consola STOP.
Dupa care scrii viewdemo 1 pentru a viziona demo-ul.(se afla in cstrike).

| KeNNy07 explică (pentru NighTy):

In primul rand Salut... nighty stiu asta dar vreau sa fie format AVI sau 3GP sau MP4...