| CosminGK a întrebat:

Am si eu o intrebare ( Sper sa fie cineva care se priceme la pc-uriwinking ) Am o placa de baza de la Asus P8H61-M LE
si as vrea sa cumpar o placa video un Asus Strix 950 2 GB GDDR5 + OC. Vreau sa stiu daca e compatibila aceasta video cu aceasta placa de baza. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Da e compatibilawinking

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da e compatibila!
Dar nu ai specificat ce procesor si ce sursa are sistemul!
Vreau numele producatorului al sursei!

| CosminGK explică (pentru CPAElites):

Am un I5 3470 de 3.2 Ghz cu boost la 3.6 ghz si sursa de la AcBel PCA022-ZA2G cu certificat 80 Plus Bronze

| CPAElites a răspuns (pentru CosminGK):

Pardon!
NU VA FACE FATA...nu am crezut ca sursa are doar 300w...
Sorry. : http://www.pcgarage.ro/surse/filtre/general-recomandat-pentru-gaming-da/

| CPAElites a răspuns (pentru CosminGK):

Da e compatibilawinking