| emy9412 a întrebat:

am si eu o placa de baza P5VD2-VM si am pe ea un e6600 2.4 ghz, 2gb ram si placa video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E si am stricat un hdd si as vrea sa imi iau altul de 1tb! ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam? Voila - http://www.pcgarage.ro/......ktop-sshd/ si pui cod voucher 92WQ7UMX pentru magica reducere de 1%.
P.S. Nu merita sa iei hard clasic cind un hibrid are performanta mult peste si pretul inca e decent.

| emy9412 explică (pentru KodrutZ):

Bine bai kodrutz (voila)-locul tau!

| KodrutZ a răspuns (pentru emy9412):

Huh?