| Baiathu a întrebat:

am si eu o placa video Nvidia Geforce 6150Se nforce 430 2 gb de ram si un procesor AMD Athlon LE-1640 2.71 ghz vreaus a stiu si eu imi merge gta 4 pe aceste setari nu conteaza cum pe low doar sa mearga RASPUNDETI RPD DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

LE-1640 e un procesor dual-core? Iti va rula GTA 4 binisor pe low, dar nu te astepta la miracole. Eu am un PC asemanator si ma pot juca pe medium. Jocul are cerinte destul de mari. Si se poate sa-ti blocheze jocul din cand in cand

| Baiathu explică (pentru Andrei7520152):

Deci nu o sa imi mearga bine?

3 răspunsuri:
| Baiathu explică:

Nu e Dual Core e single dar mie imi e de la placa ca nu merge ca am auzit mai multi ca pe aceasta placa da laguri infecte crying

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Baiathu):

GTA 4 pe pc-ul tau va sacada si pe low. Un dual core e de doua ori mai rapid decat un single core, deci se simte.

de ex eu am un procesor dual core, o placa video GT430, si 2 GB RAM. Ma pot juca Call of Duty MW2 pe high dar GTA4 ma joc pe medium (si nu merge pefrect). Plus ca eu folosesc windows xp sp3. Daca folosesti windows 7 o sa-ti mearga muult mai greu

si vezi ca patesc din cand in cand sa mi se blocheze GTA4 din cand in cand. asa la nimereala. mai multi o patesc si nimeni nu stie de ce, deci poate dai si tu de acest bug.