| SENTIMENT77 a întrebat:

Am și eu o problema. Am achiziționat căștile Asus rog centurion 7.1 și sunt dezamăgit de ele in special in pubg, in spate nu se aude deloc, in orice poziție cum m-as învârti nu se aude deloc, foarte puțin și la distantanta la fel, alții pot auzi și in casa următoare inamicul eu abia îl aud din casa cu mine, in cs sau alte jocuri sunt extraordinare dar in pubg ma dezamăgesc, știu ca nu asta este potențialul lor maxim deci cred ca sunt anumite setări ceva de făcut pentru pubg. Aveți idee?

7 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Ai activat virtual suround si windows sonic for headphones?

| SENTIMENT77 explică (pentru AgentTorque):

Nu merge selectat nimic nici dolby nici sonic, vin direct cu stație implementată 7.1...

| SENTIMENT77 explică (pentru AgentTorque):

Pe bune faci misto de mine... dacă ti-am zis ca nu merge setat nimic acolo la spatial sound am doar off

| AgentTorque a răspuns:

Cred ca trebuie windows 10 pro...

| SENTIMENT77 explică (pentru AgentTorque):

Am deja windows 10 pro

| IonutR1 a răspuns:

Nu prea ai ce sa le faci. Ele ar trebui sa mearga foarte bine fara sa fie nevoie de setari sau nu mai stiu eu ce... Le trimiti la garantie si explici problema. Bafta!