| CristiUcV a întrebat:

am si eu o problema:am avut gta 4 mi se misca foarte bine pana m-am hotarat sa schimb masinile le-am schimbat si cam o saptamana a mers bine dar dupa aceea a inceput sa imi sacadeze foarte rau am sters salvarile l-am dezinstalat si reinstalat de 10 ori, l-am downloadat din nou dar tot asa mergea mentionez ca am calculatorul foarte bun pentru a rula gta 4 dar nu inteleg de ce imi sacadeaza

4 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul, sterge salvarile, si apoi te duci in : start /run scrii aici regedit intri in hkey_current_user apoi te duci in Software si cauti acolo fisierul rockstar games sau ceva de genu. El contine niste setari ale jocului care nu iti dispar la dezinstalare. Dai clik dreapta pe fisier il stergi, reinstalezi si te distrezi happy

| CristiUcV explică (pentru Cosmin1992):

Nu apare rockstar games acolo unde ai zis tu

| Cosmin1992 a răspuns (pentru CristiUcV):

[hkey_Local_machine\software\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV] incearca asa
[
daca nu le gasesti spune si mie ai jocul original? sau e de pe net...

| CristiUcV explică (pentru Cosmin1992):

Tot nu merge mersi oricum jocul e luat dupa net