| xibian20 a întrebat:

am si eu o problema am facut un server de metin2 am comfigurat tot asa zic eu da nu tiu de ce imi da eroarea aia la navicat 2003 MsqL` daca poate sa ma ajute cine dau funda :* va rog frumos

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| xibian20 explică (pentru NAdrian):

Mersi:*:* te cred da fac asta pentru bani tongue nu ma joc euhappy