| SilentStriker a întrebat:

Am si eu o problema.Am un HDD de 80gb pe care aveam windows XP si mergea fara probleme.Astazi am instalat windows 7 si, din cele 2 partitii imi vede doar una(inainte de instalare am formatat doar partitia principala C, si partitia secundara D am lasat-o intacta). Vreau o solutie pentru a nu trebui sa re-formatez tot HDD-ul.
Dau fundita+vot celui ce ma ajuta!

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Si eu formatez pcul de sute de ori si mereu mai uit cate ceva sa fac sa gresesc, la instalarea sistemului operativ.Ai partitia care ti-o vede, aceeasi dimensiune, ca cea care era pe xp? poate win7-ul care l-ai luat avea ceva probleme si nu era complet, adica cu buguri