| GoGu7 a întrebat:

Am si eu o problema, am windows 7 pe un laptop si mi s-au marit toate icoanele si imaginile de pe desktop si nu mai stiu cum se da la marimea normala, ca stiam si stiu la windos xp dar nu mai tin minte cum se dadea la windows 7. Va rog ajutati-ma, dau funda.

Răspuns Câştigător
| eXTREMS a răspuns:

Click dreapta pe ecran, proprietes, settings, si la screen resolution, dai pe aia si vezi marimea inconitelor. Funda?

2 răspunsuri:
| SebbyHere a răspuns:

Dai click dreapta>view(vizualizare)>small icons(pictograme mici)

Funda?

| xenotomix a răspuns:

Click dreapta, dai pe view si acolo iti apar large icons, medium icons si small icons