| PirvuDaniel1996 a întrebat:

am si eu o problema. am windows-ul praf si nu prea mai merge nimic la el de unde pot descarca un windows mai micut da care sa mearga deoarcece am modem si nu prea am semnal si stau mult sa-l descarc. si mai am o problema la ceasul de jos din bara in arata cu cateva ore in urma si nu pot sa schimb ora imi zice ca aplicatia nu este valida ce pot sa fac FUNDA

2 răspunsuri:
| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Baga alt windows apropo modemu incetineste si PC-ul nu doar netu...

| PirvuDaniel1996 explică (pentru Roberto_RoBy_1998):

Nu pot sa bag alt windows pentru ca nu mai citeste CD ROM-ul din cauza lui