| FloRyN36 a întrebat:

am si eu o problema. As vrea sa ma joc Minecraft survival game dar cand intru in minecraft si vreau sa ma conectez pe un server de la survival game imi spune Bad Login iar daca nu am nume cu skin imi spune User Not Premium daca cineva stie cum sa rezolv asta si merge are funda

Răspuns Câştigător
| experiment322 a răspuns:

Cand iti apare mesajul ala inseamna ca nu ai cumparat minecraftul si nu poti juca pe acel server, insa sunt altele pe care poti juca fara a trebui sa cumperi minecraftul. Cauta pe google: minecraft Romania

1 răspuns:
| Cata1919 a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei Mc Sp, eu ilfolosesc de 2 ani am avut si server si niciodata nu mi-adat astfel de erori. Daca ti-l iei minecraftu ce trebuie sa iti faci cont nu o sa iti mearga cu siguranta ca nu e original.Scrii download minecraft sp 1.5.2 sau ce versiune vrei. Funda.:?