| SoundLyke a întrebat:

am si eu o problema cu Assassin's Creed 3 am facut 37% din misiuni am terminat sequence 12 si ca de fiecare data cand termin un sequence ma da in prezent iar acum m-a pus sa deschid un portal l-am deschis si m-a dus intr-un loc unde erau 2 spirite care tot se certau si intr-un final am pus mana pe 1 glob si am murit iar apoi imi apare ca si cum sar termina jocu ca si cum sar termina un film sau 1 joc dar am facut doar 37% din joc... Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Poate fi un BUG sau ai instalat gresit jocul sau nu e bun jocul.
Funda?

| SoundLyke explică (pentru digit12):

Nu stiu ce sa zic jocul cred ca l-am instalat bine m-am uitat si la tut pe yt cum se instaleaza si asa am facut e de 20 GB jocu nu stiu ce sa zic...m-am mai uitat si pe yt si tot asa li s-a terminat la toti dar am vazut ca mai sunt si alte misiuni

| SoundLyke explică:

Mdea m-am mai uitat pe yt si am vazut ca acela e finalu jocului. se pare ca a fost ceva bug incat mi-a aparut ca e doar 37% complet scuzati pentru topic