| Daniel_Mihai_1997 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul. Am instalat windowsul si acum nu imi mai detecteaza placa video ati radeon hd 5450 si nici pe cea incorporata. Inainte imi mergea foarte bine. Am instalat driverele manual dar degeaba imi apare standard vga. Iar cand intru la control panel device manager pentru ami arata ce drivere mai trebuie instalate tot nu imi apare imi apare la fel standard vga. Va rog frumos sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

In primul rand uitete bine sa vezi daca placa video sta bine pe placa de baza si cablul VGA de placa si de monitor.Te rog sa imi detaliezi problema ta.

| Mihai_Pop_1997_fLGH a răspuns:

Salut uite un program care descărca ori ce driver îți trebuie ție... http://www.3dpchip.com/3dpchip/index_eng.html Baftă

| Daniel_Mihai_1997 explică:

Deci imediat dupa ce instalez windowsul am instalat si driverul placii dar nu mi.o recunoaste imi apare doat standard vga