| AleXandru0310 a întrebat:

am si eu o problema cu CS GO, nu mi se deschide! Am jocul luat de pe Steam si am un laptop ASUS X541U nu e slab dar nici cel mai bun. Cand deschid jocul imi arata ca e Running apoi se inchide vara sa se deschida jocul! Ce sa fac?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| VasileGogulina a răspuns:

Nu sunt sigur. dar poate din cauza ca acum ceva timp au fost niste update-uri pe CS:GO, acum unele pc-uri mai slabe na..Asa a patit un prieten

| xPeyser a răspuns:

Incerca sa dezinstalez cs ul, sa dai restart la pc și după sa încerci sa l urmezi din nou
De preferat ar fi sa ti notezi toate comenzile pe care le ai pus în consola și să notezi toate setările ca daca dai re-install la un joc, tot daca ai cont, i se resteteaza toate comenzile/setările și trebuie sa le bagi din nou