| ReyIzInsane a întrebat:

Am si eu o problema cu gta san andreas multiplayer. Am downloadat si instalat gta san andreas-ul normal, apoi si samp-ul de pe sa-mp.com, si cand incerc sa intru pe un server, imi porneste gta-ul normal, nu mi se conecteaza la server. Nu inteleg de ce. L-am mai avut si a mers.

1 răspuns:
| bogdan230 a răspuns:

Pai trebuie sa iti downloadezi samp 0.3d de pe site-ul oficial, sau e o problema de la windows(daca ai windows XP te asigur 100% ca nu e nici o problema cu windowsu)