| JohnnyClau a întrebat:

Am si eu o problema cu laptop-ul... am bagat win7(64biti) la inceput a mers foarte repede la cateva zile si'a facut update si a inceput sa mearga mai greu. Ce pot face ca sa mearga la fel ca inainte. Am antivirus nod32 v6 (nu am nici un virus si inainte mergea la fel de bine si aveam si antivirusul), 6gb ram, placa video 2gb, procesor i5 quad core2, 5. Repede

3 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Incearca tuneup utilities... te ajuta foarte mult in optimizare...

| MiruD a răspuns:

Poate ai virusi..Instaleaza-ti Avast. E mult mai bun! Cand navighezi pe net si intri pe o pagina cu virusi ti-o blocheaza si nu iti da voie sa accesezi aceea pagina.

| JohnnyClau explică:

La fel face si nod32 v6