| KMax12 a întrebat:

am si eu o problema cu minecraft-ul. Inainte cand ma jucam pe el imi mergea in 200 fps maxim pana in 250 cu optifine dar de cand mi-am schimbat windows-ul ca am windows 10 pro nu mai imi merge bine, imi merge in 60-56 fps dar cateodata, tot timpul mi se blocheaza minecraft-ul anume, ajunge la vreo 3-2 fps, ce am? Imi puteti zice?
Componente:
Processor: Intel Celeron CPU N2840 @2. 16GHz 2. 16GHz
RAM: 4. 00GB
System Type 64-Bit
Placa video: Intergrata, Intel HD Grapchis
Si plus eu cu prietenul meu avem acelasi laptop si lui ii mere in 300 fps si n-are nicio problema si foloseste si optifine ca mine.
Ce trebuie sa fac? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| BlaBla998 a răspuns:

Posibil de la windows, dai un reinstall

| KMax12 explică (pentru BlaBla998):

O sa incerc, dar mersi, ca ma gandeam de mult timp sa schimb windows-ul, Fonda

1 răspuns: