| Zobeck a întrebat:

Am si eu o problema cu Minecraft-ul, nu stiu ce are de nu merge, aici aveti poza cu eroarea http://postimg.org/image/42ihdqktr/ Cine ma ajuta ii dau FUNDA! Multumesc!

7 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Lasati ba copilu cu driverele/schimbatu placii.Du-te in folderul. minecraft si gaseste fisierul options.txt acolo cauta fboEnable si pune-l pe true(adica trebuie sa arate fboEnable=true).

| Zobeck explică (pentru TechGuyTpu):

Am 16 ani, infine laughing)

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Scoate toate modurile, incearca o versiune mai veche, update la driverul video sau daca nici una nu merge, iti trebuie alta placa video

| InsaneZor00 a răspuns:

Te scoate din el? Sau iti apare cand vrei sa-l pornesti? Cel mai bine e sa faci update la driver-ul de la placa video, sa faci update la ultima versiune de Java.

| Zobeck explică (pentru InsaneZor00):

Intru pe server iar dupa 10 sec imi da eroarea aia

Răspuns utilizator avertizat