| Auras95 a întrebat:

Am si eu o problema cu nfs mw...adica vreau sa joc cu pLan adica in retea cu un prieten si cand il descarc nu imi apar iconitele alea sa bifez nfs mw sau alte jocuri, am descarcat mai multe pLan-uri si tot asa e. A si am descarcat odata un pLan si era in engleza nu aparea multe semne de intrebare cum e la ala original...si imi dadea o eroare care zicea,, error during the renovation of the news" si am mai descarcat alt pLan si tot nu imi apar iconitele alea sa bifez pe NFS MW plzzz add aur_952010@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| TheJoker777 a răspuns:

Descarca TUNNGLE http://www.tunngle.net/index.php?l=en&pg=downloads, dupa aia iti faci cont... intri pe tunngle dai la "Sport" dai a 3 a pagina parca si acolo gasesti nfs mw, dai pe nfs mw si apoi intri in joc, dai la lan si GATA...