| MariusDanyel a întrebat:

Am si eu o problema cu pes 2012 cand intru in el imi da eroarea : Warning:Your computer does not meet the Minimum System Requirements to run this software.As a result, you may experience errors during operation. Your video card does not meet the required specification.Si cand dau la Specifications imi arata CPU:Bad RAM:Good GPU:Unable VRAM:Ok.CE AR TREBUIE SA DESCARC SA MEARGA SI UN LINK VA ROG DACA E CEVA DE DESCARCAT VA ROG MULT DAU FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Sistemul nu suporta jocul,adica nu iti poate rula jocul pentru ca nu ai cerintele necesare (ai un sistem mai vechi, de aia).

Trebuie fie sa iti iei, sau schimbi cu ceva mai nou (calculatorul), fie sa incerci o versiuen de PES mai veche, nu 2012.

1 răspuns:
| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns:

Pai ai calculator pentru a te juca. mesaju care ti-l arata spune ca sistemu tau nu face fata graficilor pentru al rula
ce pc ai?