| Sinic a întrebat:

am si eu o problema cu pes 2015 nu stiu de ce nu imi merge pe tot ecranul... am umblat in Settings am bifat biluta full screen Resolution le-am incercat pe toate am pus pe toate si tot nu se vede pe tot ecranul in schimb fifa 15 mi se vede pe tot ecranul. Pes 2015 arata ca este pe tot ecranul adica nu se vede bara de start dar se vede gen aproate jumate de ecran cum se vad unele filme cu 2 dungi negre 1 sus si 1 jos. Care ma ajuta ii dau funda + vot si il voi premia cu 5 euro. Va multumesc.

1 răspuns:
| VasileNicuhamal a răspuns:

Asa este la pes din câte știu eu. Cel puțin când jucam pes pe vechiul calculator. Ai ecran 1080p poate de aia nici eu nu aveam.