| Cristixdd a întrebat:

am si eu o problema cu samp-ul. pana acum imi mergea perfect, dar acum intru in samp si peste 2 minute mi se blocheaza tot pc-ul. am placa nVIDIA geforce 630, 4gb ram ddr3 si procesor Intel pentium dual-core. am facut update la placa video, am dezinstalat si am reinstalat samp-ul si gta sa. ma puteti ajuta, este jocul meu preferat.Am avut 2 erori in windows de la other devices si le-am rezolvat.Si tot la fel imi face. am windows 7 64 bit, dar nu vreau sa reinstalez windowsul

Răspuns Câştigător
| aceaflorin a răspuns:

Sa nu fie vreun virus bengos'. Iti recomand o scanare completa iar daca nu iti gaseste nimic descarca Yet Another Cleaner (YAC). Daca nici programul asta nu detecteaza nimic, atunci dezinstaleaza GTA San Andreas, SAMP-ul si instaleaza din nou San Andreasul si ia ultima actualizare a SAMP-ului de pe site-ul lor. Ultima varianta ar fi sa reinstalezi windowsul! Bafta!

| Cristixdd explică (pentru aceaflorin):

Frate nu stiu daca merge sampul dar acum merge windowsul ca la inceput. parca azi am achizitionat calculatorulhappy multam fain happy

1 răspuns: