| Necros808 a întrebat:

Am si eu o problema cu Steam... de curand am folosit un beta key si downloadat loadout. Dupa ce sa descarcat am incercat sa-l pornesc dar nimic am reinstalat steam si downloadat din nou jocu tot nimic am reinstalat direct x TOT NIMIC ma dispera deja... cineva are o solutie?

1 răspuns:
| daryus2221 a răspuns:

In primul rand asa iti trebuie pentru ca incerci sa joci cu toate poracariile de cheat-uri...

Ai incercat sa intri in steam cu click dreapta si pe Run as Administrator?