| badeadaniel98 a întrebat:

am si eu o problema cu tomb raider 2013
Cand intru in el imi apare ecranul negru si imi da eroarea,, Tomb Raider stopping working"
Help plz
dau funda!

Răspuns Câştigător
| badeadaniel98 explică:

Daca e joc crackuit si nu cumparat incearca sa faci rost de un crack si sa il downloadezi

2 răspunsuri:
| r3flexe a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi

| badeadaniel98 explică (pentru r3flexe):

Am incercat, dar degeaba, si app cand termina de instalat ma intreaba daca vreau sa instalez Microsoft directx si il bifez, dau finish si imi apare o eroare
oare dc?
ca incerc sa instalez directx-ul manual si anume sa intru in folderul de joc si il caut, apoi il instalez dar tot nu merge