| amage a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc. De curand am downloadat Naruto Shippuden Getikou Taisen Special, nu sunt fanul serialelor naruto dar jocul mi se pare super. Totul a mers perfect cu instalarea. In menu viteza e normala dar cand incep luptele merge cu incetinitorul ( in reluare. ) e foarte stresant si nu stiu ce sa-i fac. L-am instalat din nou, am dat restart la Pc dar nimic nu functioneaza. Aveti vreo idee? ( Funda oricum o primitiwinking ) Mersi!

1 răspuns:
| Sytu_1275 a răspuns:

Incerca sal instalezi iar si mai uitate pe tutoriale pe youtube sau vezi poate nai instaat ceva cum trebuie sau poate fi din cauza antivirusului care nu-i da voie sa mearga normal bft