| AlexPaduraru a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o problema! De cateva zile am si eu un laptop nou de la Acer! Totul bine si frumos pana instalez gta 5 si ma bag sa ma joc si aud ca bazaie laptop-ul cand e la incarcat! Cand joc fara sa am incarcatorul bagat in laptop nu se mai aude acel bazait! Dar cand umblu in sistem nu bazaie! Ajutor, e nou laptop-ul

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Ce statistici are laptopul? Posibil este chinuit la specificațiile gta-ului, gta 5 cere mult.

| AlexPaduraru explică (pentru dge18):

I7 gen 10
geforce gtx 2060
16 gb ram
n-ar trebui totusi

| dge18 a răspuns (pentru AlexPaduraru):

Da nu ar trebui, încearcă să instalezi ultimele drivere pe laptop, posibil din cauza asta să îți facă fițe sau pur și simplu Acer nu a fost făcut pentru gaming? se mai poate spune și chestia asta.