| Dragunov1 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema, de cateva zile cand vreau sa accesez unele site-uri.chiar si cand scriu sus in bara "google.ro" imi da eroarea asta : 403 forbidden nginxs. Isi revine dupa ceva timp si ma lasa sa intru pe site-ul respectiv dupa mai multe incercari.am reinstalat si windowsul.nu ma pricep deloc la calculatoare.
Am internet de la romtelecom, modem HUAWEI HG655b si stau pe wireless de pe laptop, va rog daca ma poate ajuta cineva cu o rezolvare, e foarte enervanta eroarea.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Camper32 a răspuns:

Ai data proasta schimba data la pc. si mie imi dadea cv de genu