| NoNamemartes a întrebat:

Am si eu o problema foarte mare si vreau sa ma ajutati, va rog frumos, deci sa va explic. Astazi cand am deschis Calculatorul se vede foarte mare rezolutia era data la 800x600, nu a umblat nimeni la PC doar cand l-am deschis asa era, am vrut sa maresc rezolutia dar cred ca nu mai imi recunoaste Unitate rezolutia, dar in schimb cand aprin PC imi apare "optimus mode recomandat 1600x900 si eu nu am rezolutia asta, credeti ca trebui sa fac ceva la monitor? Dau funda! mihai.lucian30 skype! Adaugati-ma pe skype poate nu ma descurc la unele raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| CinVasileeee a răspuns:

Da pe 1200 sau daca nu merge dul la servis s-a dereglat de unitate placa de baza am avut aceias problema, funda?

3 răspunsuri:
| CinVasileeee a răspuns:

Ai rezolvat?

| NoNamemartes explică (pentru CinVasileeee):

O sa il chem pe un baiat care stie foarte bine cu pc-urile si daca zice ca e placa de baza o sa il duc la Altex, este o firma foarte buna Altex si cred ca baietii de acolo o sa ma ajute!"Altex Alexandria - Teleorman"

| CinVasileeee a răspuns (pentru NoNamemartes):

Normal daca e in garantie ce mai astepti!