| T3cHn0loGi3 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi merge ff greu gta san andreas si unii oameni se vad alb. Pc meu :. AMD Sempron(tm) Processor 2500+ 1.40GHz 480 mb of RAM, placa video cred ca e de 32 mb. Imi puteti spune ce trebuie sa schimb ca sa imi mearga mai bine? va rog sau daca puteti sa imi dati un program sau nu stiu dar oricum dau FUNDITA

1 răspuns:
| bogdi504 a răspuns:

Instaleazati direct x9 sa nu folosesti exagerat de mult san andreas mo installer si tiar cam trebuii mai multa memorie ram si windows xp. funda?