| WallyStanciu a întrebat:

am si eu o problema, joc CS de aproximativ 2 ani, pe mod DR[DeathRun] la inceput era script de bhop, dar acum lumea a invatat sa faca bhop si din scroll[rotita de la mouse], am bagat acel bind [bind mwheeldown +jump] dar cand dau din scroll merge prima data iar la a 2 saritura consecutiva ma inatrzie, si nu face precum scriptul simplu pe tasta space!, Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| bogdan0228 a răspuns:

Daca serverul e cu auto bhop incearca sa pui tu un bhop.cfg bun... daca sv e fara bhop acelasi lucruwinkingbig grinlaughing

1 răspuns: